Red Macedonia

Red limited колекција

Кој вели дека треба да бидете славна личност за да привлечете внимание? Сè што ви треба е совршен додаток!

Ништо не ја комплетира облеката на денот како чанта! За некои, можеби е само додаток . Во реалноста, вистинската чанта може да го украде шоуто!
Освен тоа, заслужувате да се разгалите со луксузна кожна чанта од светски бренд.
Зошто вреди да се купат луксузни кожни чанти од лимитираната колекција на Red ?

Чантите од висока класа ги ресурсираат најдобрите материјали за кожните колекции. Значи, може да ja носите најголемата инвестиција во вашиот живот во вашата прегратка .

Познавањето на разликите ќе ви помогне да одлучите за совршената кожна чанта за себе.

За секој што сака висококвалитетна и мазна текстура кожа, Red го користи овој уникатен телешки бокс кој им дава на чантите тактилна сензација.

Додајте луксуз во работата со чанта од релјефната колекција на Red.

Оваа линија одекнува на софистицираност со својата единствена привлечност.

Red rose limited колекцијата е 100 % телешки бокс уникатна, единствена и романтична, рачна изработка која плени и ќе даде гламур на вашиот изглед.

Red rose limited колекција

Red limited колекција

акција
Ташна
Ташна
Ташна
SKU 109151 r
беше ден19 500.00
Зачувај 38%
ден12 000.00
акција
Ташна
Ташна
Ташна
SKU 109151 b
беше ден19 500.00
Зачувај 38%
ден12 000.00
акција
Ташна
Ташна
Ташна
SKU 109152
беше ден20 500.00
Зачувај 37%
ден13 000.00
акција
Ташна
Ташна
Ташна
SKU 109153
беше ден24 000.00
Зачувај 50%
ден12 000.00