Red Macedonia

Ташна

SKU 109153
ден12 000.00
Во Продавница
1
Детали за производот

За секој што сака висококвалитетна и мазна текстура кожа, Red го користи овој уникатен телешки бокс кој им дава на чантите тактилна сензација.

Додајте луксуз во работата со чанта од релјефната колекција на Red.

Оваа линија одекнува на софистицираност со својата единствена привлечност.

Red rose limited колекцијата е 100 % телешки бокс уникатна, единствена и романтична, рачна изработка која плени и ќе даде гламур на вашиот изглед.

Испратете барање доколку сакате повеќе инфо за ова парче ( детали , фотографија , видео ), доколку не сте во можност да го посетите салонот на Red и купувате со достава.

Зачувајте го овој производ за подоцна