Red Macedonia

Ташна

SKU 109047
ден2 650.00
Во Продавница
1
Детали за производот

Елегантна секојдневна или за посебни пригоди плик ташничка во класична црна боја со чија комбинација не може да се погреши.

Испратете барање доколку сакате повеќе инфо за ова парче ( детали , фотографија , видео ), доколку не сте во можност да го посетите салонот на Red и купувате со достава.

Зачувајте го овој производ за подоцна