Red Macedonia

Порцеланска огрлица

SKU 109237-2
ден450.00
Во Продавница
1
Детали за производот

Вреден подарок по симболични цени за заслужена промоција на оваа стотици години стара технологија на изработка .Спој на антика и уметност на вашето деколте или како подарок.


Зачувајте го овој производ за подоцна