Red Macedonia

Новчаник

SKU 109038-2
ден710.00
црвен
Во Продавница
1
Детали за производот

Овој женски новчаник е аксесоар изработен од кожа со врвен квалитет на изработка.Класичен,елегантен и безвременски со добро организиран простор ќе ја израдува секоја жена

Зачувајте го овој производ за подоцна